REJSY-2017

Rejsy odbywają się na jachcie typu Bavaria44, o nazwie S/Y Sea Cat, pływającym pod polską banderą.
Maksymalna ilość członków załogi to osiem osób zakwaterowanych w czterech dwuosobowych kabinach(w tym jedna kabina z kojami piętrowymi ) plus kapitan.

Cena za rejs wynika z kosztu czarteru podzielonego przez liczbę uczestników.

Dodatkowo uczestnicy składają się na kasę jachtową( zwykle po 120 euro na tydzień), z której finansowane są wszystkie niezbędne wydatki związane z rejsem(opłaty klimatyczne, opłaty za porty, paliwo, transit log,zakupy żywności, ewentualne wspólne wyjścia na rybkę lub wino).
Po rejsie wystawiamy opinie honorowane przez PZŻ jako staż niezbędny do uzyskiwania wyższych stopni żeglarskich.

W 2017 roku planujemy kilka rejsów na powitanie wiosny:

Od 01.04 do 07.04 rejs turystyczno-stażowy dla wszystkich spragnionych słońca, wiatru i super zabawy. Trasa: Sukosan, Sibenik, wodospady Krka, Trogir  lub zależnie od pogody  Zadar, Uglian, Parki Narodowe Telascica i Kornaty. Cena 500 złotych za miejsce w kabinie dwuosobowej, opiekę kapitana, pościel, kołdry, poduszki, sprzątanie po rejsie, ubezpieczenie NW.

Od 01.05 do 07.05 wielka majówka, rejs turystyczno-stażowy. Słońce, wiatr, wspaniałe widoki i świetne humory. Trasa również zależna od pogody: Sukosan, Sibenik, Trogir, Vis i Błękitna Grota lub Hvar. Cena 700 zł za miejsce w kabinie dwuosobowej, opiekę kapitana, pościel, kołdry, poduszki, ubezpieczenie NW, sprzątanie po rejsie.

Dodatkowo możemy zorganizować rejsy w dowolnych terminach dla grup przyjaciół lub rodzin.

Rejsy jesienne:

To pogoń za odchodzącym latem na południe Europy. Rejsy dla ludzi otwartych na większe wyzwania, odkrywanie nowych miejsc i bardziej wymagające żeglarsko. Świetny staż i prawdziwa frajda dla żeglarzy. Dłuższe dystanse, pływanie po otwartym morzu, również nocami.


Copyright Nazwa.pl